МИТНО-БРОКЕРСЬКА КОМПАНІЯ "MYTO" - професіонал у сфері ЗЕД
та митно-брокерських послуг.

MYTO – це не просто митно-брокерські послуги високого класу, це в першу чергу піклування про кожного клієнта та економічність. Ми знаємося на своїй справі, адже в компанії працюють лише професійні фахівці й знавці юридичного права та Українського законодавства. Сучасні компанії будь-яких розмірів потребують допомоги митного брокера, а ми готові їх запропонувати.

Без нас встановлення товарних відносин щодо експорту чи імпорту товарів займало б набагато більше зусиль й часу, а головне – зайвих грошей.

Наша місія – допомагати бізнесменам експортувати й імпортувати свої товари на законному рівні й по доступним цінам, щоб вони уникли зайвих витрат.

Ми не просто консультуємо клієнтів щодо їх питань, а й допомагаємо на всіх етапах, включаючи збір на заповнення документів та оплату мита. Ми не залишаємо жодну справу без уваги, адже з 2003 року ми надаємо свої послуги компаніям різних розмірів та спеціалізацій. За цей час ми виросли й продовжуємо вдосконалюватись з кожним днем.

Наша компанія націлена на довготривалі стосунки з кожнім нашим клієнтом, тому записуйте наші номери, а краще звертайтесь в офіс для професійної консультації. Ми завжди раді вам допомогти!

Наші послуги

Митне оформлення нашою компанією включає такі види послуг -

Митно-брокерські послуги

Експорт

детальніше >

Імпорт

детальніше >

Залишились питання?

Дізнайтеся більше про наші послуги -
отримайте розгорнуту відповідь фахівця

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!