Cервіс високого рівня:

Наші фахівці завжди раді допомогти Вам оптимізувати витрати на зовнішньо-економічну діяльність

Професійні консультації з питань ЗЕД:


MYTO – це митно-брокерські послуги майбутнього.

Ми поєднали в собі найголовніші характеристики професіоналів, які допомогли нам вивести свій бренд на найвищий рівень.
Наші послуги включають в себе не тільки професійну допомогу сторонам економічних стосунків, а й орієнтацію на мінімальні витрати клієнта. Ми допомагаємо на всіх етапах експорту та імпорту товарів за кордон й робимо це максимально оперативно.

Наші фахівці знаються на економічному праві та законодавстві України, що дає змогу полегшити цей заплутаний процес для клієнта й скоротити час вирішення багатьох питань.

Великі й маленькі українські компанії, які орієнтуються на європейський ринок, мають залучитися допомогою митного брокера, який буде відповідати за наявність та вірність всієї потрібної документації, а також розрахує ваші витрати до дрібниць.

Ми надаємо послуги будь-якої складності, адже наші професіонали мають більше 15 років досвіду й можуть вирішити будь-яке питання. З кожним роком наша компанія розвивається, а з ростом з’являться і її популярність серед споживачів, яку ми в жодному разі не хотіли б втратити. Саме тому вам потрібно записати наші номери, щоб вони завжди були у вас під рукою.

Залишились питання?

Дізнайтеся більше про наші послуги -
отримайте розгорнуту відповідь фахівця

Дякуємо за звернення! Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!